
€ 987,35 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Koel en toon effectief gebak, desserts en drankjes met de stijlvolle en betrouwbare Polar G-Series energiezuinige aanrecht display koelkast. Ontworpen om u te helpen de verkoop te maximaliseren en tegelijkertijd de bedrijfskosten te verlagen, biedt de koe
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-Series Energiezuinige Aanrecht Voedsel Display Koelkast Zwart 120Ltr |
| Korte omschrijving | 160W. Breedte: 696mm |
| Volledige omschrijving | Koel en toon effectief gebak, desserts en drankjes met de stijlvolle en betrouwbare Polar G-Series energiezuinige aanrecht display koelkast. Ontworpen om u te helpen de verkoop te maximaliseren en tegelijkertijd de bedrijfskosten te verlagen, biedt de koe |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 120L |
| Afmetingen | 68,6(h) x 70,8(b) x 57(d)cm |
| Diepte | 568 |
| Hoogte | 686 |
| Breedte | 696 |
| Materiaal | RVS & glas |
| Productmateriaal | RVS & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +12°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 5050984734212 |
| Gewicht | 57kg |
| Bijpassende knopen | Stevige voeten voor veilige positionering |
| Unisex pasvorm | Sterke, gemakkelijk te reinigen roestvrijstalen en glazen constructie |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling |
| Klassieke pasvorm | Interieur LED-licht benadrukt koelkastinhoud om de verkoop te maximaliseren |
| Extra gegevens 5 | Automatische ontdooiing van de off-cyclus |
| Extra gegevens 6 | Gebruikersvriendelijke digitale bedieningselementen |
| Extra gegevens 7 | Opslag op twee stevige verstelbare planken - maximaliseert de opslagcapaciteit |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| Dagelijks energieverbruik | 2.7kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 997kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 16.8 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_gp292.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gp291_gp292_pg003_pg004.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_gp292.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fgp292-fiche.jpg |