
€ 987,35 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Ideaal voor sandwichbars, zelfbedieningsbuffetten, pizzeria's of delicatessenzaken, de Polar G-Series energiezuinige aanrecht-buffeteenheid houdt ingrediënten of toppings perfect gekoeld en gemakkelijk toegankelijk, terwijl de algehele bedrijfskosten worden verlaagd. Met een ingebouwde snij-/voorbereidingsplank en een stijlvolle gebogen glazen scharnierende deksel, houdt de serveereenheid betrouwbaar tot 67 liter voedsel gekoeld over vier 1/3-formaat GN-pannen (apart verkocht). De configuratie kan naar behoefte worden aangepast, zodat 1/6, 1/3 en 2/3 GN-pannen kunnen worden geplaatst - ideaal voor het opslaan van grotere hoeveelheden populairdere menu-items. En dankzij het stijlvolle ontwerp is de Polar perfect voor zowel front-of-house als back-of-house gebruik, evenals zelfbediening, assistentie bij bedieningsgebieden of voorbereidingsruimten. Innovatieve verbeteringen in de energie-efficiëntie zorgen voor een verminderd energieverbruik van de Polar-aanrechtkoelkast, zonder dat dit ten koste gaat van de prestaties. De Polar G-Series keukenkoeling is ontworpen voor dagelijks commercieel gebruik in veeleisende professionele omgevingen. Met een sterke commerciële constructie en hardwerkende compressoren, kies G-Series koeling als je een duurzame, hardwerkende eenheid nodig hebt die vaak wordt gebruikt. Het G-Series assortiment blinkt uit in omstandigheden tot 32°C. Let op: modelinformatie kan worden gevonden in de productdatabase: https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/refrigeratingappliancesdirectsalesfunction. De modelidentificatie kan meestal gevonden worden aan de binnenwand en aan de achterkant van de eenheid.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-Series Energiezuinige Aanrecht Voorbereidingskoelkast 4X GN 1/3 |
| Korte omschrijving | 105W. Breedte: 767mm. Capaciteit: 4x 1/3GN |
| Volledige omschrijving | Ideaal voor sandwichbars, zelfbedieningsbuffetten, pizzeria's of delicatessenzaken, de Polar G-Series energiezuinige aanrecht-buffeteenheid houdt ingrediënten of toppings perfect gekoeld en gemakkelijk toegankelijk, terwijl de algehele bedrijfskosten worden verlaagd. Met een ingebouwde snij-/voorbereidingsplank en een stijlvolle gebogen glazen scharnierende deksel, houdt de serveereenheid betrouwbaar tot 67 liter voedsel gekoeld over vier 1/3-formaat GN-pannen (apart verkocht). De configuratie kan naar behoefte worden aangepast, zodat 1/6, 1/3 en 2/3 GN-pannen kunnen worden geplaatst - ideaal voor het opslaan van grotere hoeveelheden populairdere menu-items. En dankzij het stijlvolle ontwerp is de Polar perfect voor zowel front-of-house als back-of-house gebruik, evenals zelfbediening, assistentie bij bedieningsgebieden of voorbereidingsruimten. Innovatieve verbeteringen in de energie-efficiëntie zorgen voor een verminderd energieverbruik van de Polar-aanrechtkoelkast, zonder dat dit ten koste gaat van de prestaties. De Polar G-Series keukenkoeling is ontworpen voor dagelijks commercieel gebruik in veeleisende professionele omgevingen. Met een sterke commerciële constructie en hardwerkende compressoren, kies G-Series koeling als je een duurzame, hardwerkende eenheid nodig hebt die vaak wordt gebruikt. Het G-Series assortiment blinkt uit in omstandigheden tot 32°C. Let op: modelinformatie kan worden gevonden in de productdatabase: https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/refrigeratingappliancesdirectsalesfunction. De modelidentificatie kan meestal gevonden worden aan de binnenwand en aan de achterkant van de eenheid. |
| Producttype | Prepareer counters |
| Inhoud | 67L |
| Afmetingen | 32,8(h) x 76,7(b) x 61,2(d)cm |
| Diepte | 612 |
| Hoogte | 328 |
| Breedte | 767 |
| Materiaal | RVS & glas |
| Productmateriaal | RVS & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +12°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 5050984734229 |
| Gewicht | 22,5kg |
| Bijpassende knopen | Stevige voeten voor een veilige positionering |
| Unisex pasvorm | Sterke, gemakkelijk te reinigen roestvrijstalen en glazen constructie |
| Lange mouw | Statistische koeling - geen luidruchtige ventilatoren |
| Klassieke pasvorm | Stijlvolle gebogen deksel |
| Extra gegevens 5 | Gemakkelijk handmatig te ontdooien |
| Extra gegevens 6 | Gebruiksvriendelijke digitale bediening |
| Extra gegevens 7 | Zeer veelzijdig - configureer als 4x 1/3GN of 8x 1/6GN |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| GN-maat | GN 1/3 |
| Dagelijks energieverbruik | 0.73kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 268kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 13.7 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_gp293.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gp293.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_gp293.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fgp293-fiche.jpg |