
€ 2.406,68 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Premium heavy-duty apparaten ontworpen voor de meest veeleisende omgevingen. Intelligente temperatuurbediening die met één druk op de knop kan worden ingesteld voor vlees (-2 tot +2°C), vis (-1 tot +1°C) en algemene opslag (+1 tot +4°C). GN 2/1 bakken zijn direct in de koeling of vriezer te plaatsen. Inclusief geremde wieltjes van zeer goede kwaliteit.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-Series GN-koelkast, slank model, met 1 deur en 2 laden |
| Korte omschrijving | 250W. Capaciteit: 292Ltr |
| Volledige omschrijving | Premium heavy-duty apparaten ontworpen voor de meest veeleisende omgevingen. Intelligente temperatuurbediening die met één druk op de knop kan worden ingesteld voor vlees (-2 tot +2°C), vis (-1 tot +1°C) en algemene opslag (+1 tot +4°C). GN 2/1 bakken zijn direct in de koeling of vriezer te plaatsen. Inclusief geremde wieltjes van zeer goede kwaliteit. |
| Producttype | Koelkasten |
| Inhoud | 292L |
| Afmetingen | 210(h) x 48,4(b) x 74,5(d)cm |
| Diepte | 745 |
| Hoogte | 2100 |
| Breedte | 484 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 250 W |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Ja |
| Koudemiddel | R600a / 100g |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| EAN / Barcode | 5050984829277 |
| Gewicht | 120kg |
| Bijpassende knopen | Sterk, eenvoudig te reinigen interieur en exterieur van RVS |
| Unisex pasvorm | Drie stevige, verstelbare roosters voor flexibele opslag |
| Lange mouw | Geforceerde luchtkoeling zorgt ervoor dat de temperatuur behouden blijft, zelfs wanneer de deur en laden vaak worden geopend |
| Klassieke pasvorm | 3 |
| Extra gegevens 5 | Effectieve automatische ontdooifunctie ondersteunt de koelefficiëntie en prestaties |
| Extra gegevens 6 | Zelfsluitende deur helpt de interne temperatuur te behouden en energie te besparen |
| Extra gegevens 7 | Nauwkeurige, gebruiksvriendelijke digitale temperatuurregeling |
| Extra gegevens 8 | Zeer veelzijdig - compatibel met gastronormbakken van vol formaat (1/1GN) |
| Extra gegevens 9 | Geïntegreerde zwenkwielen voor eenvoudige positionering |
| Thermometerzakje en borstzak | 3-ladenoptie beschikbaar: UA113 |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 1.08kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 394kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 43.6 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua112.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua110_ua116.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua112-fiche.jpg |