
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Aantrekkelijke rechtopstaande displayvriezer met dubbele glazen deur(en), ontworpen voor effectieve merchandising en display. Verstelbare schappen voor meer flexibiliteit.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-Series Rechtopstaande Schuifdeur Displaykoeling met Lichtbak 950Ltr Zwart |
| Korte omschrijving | 500W. Zwarte afwerking. R290. Schuifdeuren |
| Volledige omschrijving | Aantrekkelijke rechtopstaande displayvriezer met dubbele glazen deur(en), ontworpen voor effectieve merchandising en display. Verstelbare schappen voor meer flexibiliteit. |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 950L |
| Afmetingen | 203,6(h) x 120(b) x 73(d)cm |
| Diepte | 730 |
| Hoogte | 2036 |
| Breedte | 1200 |
| Materiaal | Gelakt staal & glas |
| Productmateriaal | Gelakt staal & glas |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Spanning | 230V |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +6°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 38 °C |
| EAN / Barcode | 5050984711855 |
| Garantie | 2 jaar volledige on-site garantie |
| Gewicht | 177kg |
| Bijpassende knopen | Zelfsluitende deuren helpen de bedrijfskosten te verlagen |
| Unisex pasvorm | Geleverd met 5 verstelbare planken per deur - biedt flexibele opslag voor grotere items |
| Lange mouw | Tijdbesparende eenvoudig te reinigen constructie |
| Extra gegevens 6 | Let op: als de condensorbatterij niet minimaal 4 keer per jaar wordt gereinigd, zal het rendement van het toestel aanzienlijk afnemen |
| Extra gegevens 8 | Om voedselverspilling door bederf of uitdroging te verminderen, moet dit apparaat worden gebruikt in het daarvoor bestemde werkbereik. Optimale temperatuur voor het bewaren van voedsel: 6°C |
| Extra gegevens 9 | Deurklinken, deurscharnieren, knoppen, draaiknoppen, deurpakkingen, bakken voor randapparatuur, manden en rekken voor opslag, afhankelijk van het apparaat, zullen beschikbaar worden gesteld aan zowel eindgebruikers als professionele gebruikers gedurende minimaal acht jaar na de laatste eenheid van het model op de markt wordt gebracht. Voor deze periode zal ook een breder assortiment aan onderdelen ter beschikking worden gesteld aan professionele gebruikers |
| Thermometerzakje en borstzak | Aantrekkelijk interieur en LED-verlichting met schakelaar |
| Dubbele sluiting | Deurafsluitingen die door de gebruiker te vervangen zijn voor eenvoudige reiniging en een lange levensduur |
| Omgeslagen manchetten | Zwaar uitgevoerde zwenkwielen voor eenvoudige positionering en reiniging |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 4.447kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1623.16kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 22.3 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_gm814.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ge580_ge581_gm813_gm814.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_gm814.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fgm814-fiche.jpg |