
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geschikt voor CD984 en GH507
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar LED-transformator |
| Korte omschrijving | Geschikt voor CD984 en GH507 |
| Producttype | Reserveonderdelen |
| Afmetingen | 4,5(h) x 11(b) x 3(d)cm |
| Diepte | 30 |
| Hoogte | 45 |
| Breedte | 110 |
| Vermogen (W) | 40 W |
| Spanning | 24V |
| EAN / Barcode | 5050984559686 |
| Gewicht | 200g |