
€ 11,72 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Tl-buis voor CB930-B, CB931-B, CB932-B, CC601-B, CC605-B, CD984, CE206 en CE207
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar TL-buis voor bardisplays CB930, CB931, CB932, CC601 en CC605 |
| Korte omschrijving | Tl-buis voor CB930-B, CB931-B, CB932-B, CC601-B, CC605-B, CD984, CE206 en CE207 |
| Producttype | Reserveonderdelen |
| Afmetingen | 2(h) x 60,5(b) x 2(d)cm |
| Diepte | 20 |
| Hoogte | 20 |
| Breedte | 605 |
| Materiaal | Kunststof |
| Productmateriaal | Kunststof |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| Spanning | 220-240V |
| EAN / Barcode | 5050984219122 |
| Gewicht | 100g |
| Bijpassende knopen | Afmetingen: 2(h) x 60,5(b) x 2(d)cm |
| Unisex pasvorm | Materiaal: Kunststof |
| Lange mouw | Gewicht: 100g |
| Klassieke pasvorm | Model: BY2161B-14W |
| Extra gegevens 5 | 220 -240V |
| Extra gegevens 6 | Max. 14W, T5 |
| Onderdeel of accessoire | Reserveonderdeel |