
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
880W. Capaciteit: 6x 1/3GN of 6 Napoli bakken
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie 6-Pan IJs Vitrine Kast Vriezer |
| Korte omschrijving | 880W. Capaciteit: 6x 1/3GN of 6 Napoli bakken |
| Producttype | Display vrieskisten |
| Afmetingen | 128,2(h) x 127,6(b) x 72,5(d)cm |
| Diepte | 725 |
| Hoogte | 1282 |
| Breedte | 1276 |
| Materiaal | Gelakt staal & glas |
| Productmateriaal | Gelakt staal & glas |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -18°C tot -16°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984776496 |
| Gewicht | 210kg |
| Bijpassende knopen | Houdt 6 bakken bovenop en 6 bakken onder (12 bakken totaal) |
| Unisex pasvorm | Sterke, makkelijk te reinigen glazen en stalen constructie |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt ervoor dat ijs op de juiste temperatuur wordt bewaard |
| Klassieke pasvorm | Automatische ontdooiing helpt om de efficiëntie en prestaties van de vriezer te behouden |
| Extra gegevens 5 | Gebruiksvriendelijk ontwerp met digitale controller en LED-display |
| Extra gegevens 6 | Makkelijk toegankelijke schuifdeuren aan de achterkant helpen de efficiëntie te verbeteren en beschermen de inhoud |
| Extra gegevens 7 | Energiebesparende LED-verlichting trekt de aandacht naar de inhoud |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/3 |
| Dagelijks energieverbruik | 17.39kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 6348kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 49.2 |
| Energielabel | D |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua058.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua058.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua058.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua058-fiche.jpg |