
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Prepareer counter met marmeren werkblad. Semi-automatische ontdooiing met tijdsinterval. Met digitaal display. Voorzien van wielen voor eenvoudige verplaatsing. Geschikt voor euronorm platen (60x40cm). Maximaal 7 platen per deur.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-serie Bakkerij Counter Koelkast met Granieten Blad 634Ltr |
| Korte omschrijving | 350W. Granieten werkblad. Bruikbare capaciteit: 444Ltr. R600a |
| Volledige omschrijving | Prepareer counter met marmeren werkblad. Semi-automatische ontdooiing met tijdsinterval. Met digitaal display. Voorzien van wielen voor eenvoudige verplaatsing. Geschikt voor euronorm platen (60x40cm). Maximaal 7 platen per deur. |
| Producttype | Prepareer counters |
| Inhoud | 634L |
| Afmetingen | 100(h) x 202(b) x 80(d)cm |
| Diepte | 800 |
| Hoogte | 1000 |
| Breedte | 2020 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 350 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +5°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| EAN / Barcode | 5050984793240 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 320kg |
| Bijpassende knopen | Royale bruikbare interne capaciteit van 444Ltr met 7 sets traygeleiders per deur |
| Unisex pasvorm | Sterke, makkelijk te reinigen roestvrijstalen constructie - binnen en buiten |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing maximaliseert efficiëntie en koelprestaties |
| Klassieke pasvorm | Nauwkeurige, digitale temperatuurbediening en -weergave |
| Extra gegevens 5 | Zelfsluitende deuren helpen de bedrijfskosten te verlagen en de keukensveiligheid te verbeteren |
| Extra gegevens 6 | Krachtig geforceerd luchtkoelsysteem houdt de temperatuur consistent in de hele unit |
| Extra gegevens 7 | Koel blijvend granieten werkoppervlak - voorkomt vastplakken en verhitting van deeg |
| Extra gegevens 8 | Met bakkerijbladen compatibele opslag maximaliseert de flexibiliteit van de koeling |
| Extra gegevens 9 | Maximale omgevingstemperatuur: 43°C |
| Thermometerzakje en borstzak | Krachtig geforceerd luchtkoelsysteem houdt de temperatuur consistent in de hele unit |
| Dubbele sluiting | Let op: ontworpen om standaard 600x400mm bakkerijplaten te passen - geen planken inbegrepen |
| Omgeslagen manchetten | Automatische ontdooiing maximaliseert efficiëntie en prestaties |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Geremde zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 1.89kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 690kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 24.3 |
| Energielabel | A |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua082.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua080_ua084.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_gl182.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua082-fiche.jpg |