
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Ideaal voor extra ruimte in de keuken. Werkbanken zijn voorzien van koeler of vriezer. Volledig automatische ontdooiing met een digitaal display. CFK-vrij. Voorzien van geremde zwenkwielen voor eenvoudige verplaatsing. 70cm modellen zijn geschikt voor GN bakken.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie Driedubbele Deur Aanrecht Koelkast 417Ltr |
| Korte omschrijving | 300W. Bruikbare inhoud: 291Ltr. R600a |
| Volledige omschrijving | Ideaal voor extra ruimte in de keuken. Werkbanken zijn voorzien van koeler of vriezer. Volledig automatische ontdooiing met een digitaal display. CFK-vrij. Voorzien van geremde zwenkwielen voor eenvoudige verplaatsing. 70cm modellen zijn geschikt voor GN bakken. |
| Producttype | Koelwerkbanken |
| Inhoud | 417L |
| Afmetingen | 85(h) x 179,5(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 850 |
| Breedte | 1795 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 5cm |
| Isolatiedikte (mm) | 50 mm |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 / 95g |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 5050984781520 |
| Gewicht | 134kg |
| Bijpassende knopen | Royale bruikbare interne capaciteit van 291Ltr met zes planken |
| Unisex pasvorm | Sterke, gemakkelijk te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing maximaliseert efficiëntie en koelprestaties |
| Klassieke pasvorm | Nauwkeurige, digitale temperatuurregeling en display |
| Extra gegevens 5 | Zelfsluitende deuren helpen de bedrijfskosten te verlagen en de veiligheid in de keuken te verbeteren |
| Extra gegevens 6 | Krachtig geforceerd luchtkoelsysteem houdt de temperatuur consistent in de hele unit |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 598.6kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1.64kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 23.6 |
| Energielabel | A |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua048.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua047_ua065.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua048.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua048-fiche.jpg |