
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Ideaal voor extra ruimte in de keuken. Werkbanken zijn voorzien van koeler of vriezer. Volledig automatische ontdooiing met een hitte-element en een digitaal display. CFK-vrij. Voorzien van geremde zwenkwielen voor eenvoudige verplaatsing. 70cm modellen zijn geschikt voor GN bakken.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie Dubbeldeurs Counter Koelkast 282Ltr |
| Korte omschrijving | 300W. Bruikbare capaciteit: 190Ltr. R600a |
| Volledige omschrijving | Ideaal voor extra ruimte in de keuken. Werkbanken zijn voorzien van koeler of vriezer. Volledig automatische ontdooiing met een hitte-element en een digitaal display. CFK-vrij. Voorzien van geremde zwenkwielen voor eenvoudige verplaatsing. 70cm modellen zijn geschikt voor GN bakken. |
| Producttype | Koelwerkbanken |
| Inhoud | 282L |
| Afmetingen | 85(h) x 136(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 850 |
| Breedte | 1360 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 5cm |
| Isolatiedikte (mm) | 50 mm |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 / 95g |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 5050984781513 |
| Gewicht | 98kg |
| Bijpassende knopen | Royale bruikbare interne capaciteit van 190Ltr met vier planken |
| Unisex pasvorm | Sterke, eenvoudig te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing maximaliseert efficiëntie en koelprestaties |
| Klassieke pasvorm | Nauwkeurige, digitale temperatuurregeling en display |
| Extra gegevens 5 | Zelfsluitende deuren helpen de operationele kosten te verlagen en de veiligheid in de keuken te verbeteren |
| Extra gegevens 6 | Krachtig geforceerd luchtrefrigeratiesysteem houdt een constante temperatuur in de unit |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 463.55kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1.27kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 20.4 |
| Energielabel | A |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua047.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua047_ua065.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua047.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua047-fiche.jpg |