
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stevige en duurzame werkbanken met marmeren werkblad. Ideaal voor het uitrollen van pizzadeeg. De gekoelde compartimenten houden ingrediënten vers. CT425 deeglades niet gekoeld.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie Dubbele Deur Pizzacounter met Granieten Blad en Deegladen 290Ltr |
| Korte omschrijving | 300W. Granieten werkblad. R600a |
| Volledige omschrijving | Stevige en duurzame werkbanken met marmeren werkblad. Ideaal voor het uitrollen van pizzadeeg. De gekoelde compartimenten houden ingrediënten vers. CT425 deeglades niet gekoeld. |
| Producttype | Prepareer counters |
| Inhoud | 428L |
| Afmetingen | 100(h) x 202,5(b) x 80(d)cm |
| Diepte | 800 |
| Hoogte | 1000 |
| Breedte | 2025 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 5050984793172 |
| Gewicht | 362kg |
| Bijpassende knopen | Geschikt voor 600x400mm bakkerijplaten - geen schappen inbegrepen |
| Unisex pasvorm | Solide zelfsluitende deuren helpen de bedrijfskosten te verlagen |
| Lange mouw | Stevige zwenkwielen zorgen voor eenvoudige positionering en installatie |
| Klassieke pasvorm | Automatisch ontdooien optimaliseert efficiëntie en koelprestaties |
| Extra gegevens 5 | Geforceerde luchtkoeling levert snelle temperatuurtherstel - zelfs in warme keukens |
| Extra gegevens 6 | Solide koelblijvende marmeren werkoppervlak perfect voor deeg uitrollen |
| Extra gegevens 7 | Kan G611 of GD878 gekoelde toppings passen |
| Extra gegevens 8 | Netto bruikbare capaciteit: 428 liter |
| Extra gegevens 9 | Omgevingstemperatuurbereik: 16-40°C |
| Thermometerzakje en borstzak | 7 ambient (niet gekoelde) deegladen bieden snelle toegang tot ingrediënten |
| Dubbele sluiting | Tijdbesparende eenvoudig te reinigen constructie |
| Omgeslagen manchetten | Gebruiksvriendelijke digitale bedieningselementen en display |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Poten, Zwenkwieltjes |
| Dagelijks energieverbruik | 2.32kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 796kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 34.30 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua080.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua080_ua084.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fct423-fiche.jpg |