
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Professionele RVS modellen voor een praktische werkruimte. Volledig automatische ontdooiing en voorzien van digitaal display. Compleet met geremde wielen voor eenvoudige verplaatsing.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie Dubbele Deurs Werkbank koeling met Achterwand 282Ltr |
| Korte omschrijving | 350W. Totale Bruikbare Capaciteit: 205Ltr. R600a |
| Volledige omschrijving | Professionele RVS modellen voor een praktische werkruimte. Volledig automatische ontdooiing en voorzien van digitaal display. Compleet met geremde wielen voor eenvoudige verplaatsing. |
| Producttype | Koelwerkbanken |
| Inhoud | 282L |
| Afmetingen | 95(h) x 136(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 950 |
| Breedte | 1360 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 / 95g |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 5050984790058 |
| Gewicht | 108kg |
| Bijpassende knopen | 2 stevige verstelbare planken maximaliseren de opslagcapaciteit |
| Unisex pasvorm | Stevige vergrendelbare zwenkwielen maken eenvoudige verplaatsing mogelijk |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing helpt prestaties en efficiëntie te behouden |
| Klassieke pasvorm | Ventilatorondersteunde koeling zorgt voor snelle temperatuurherstel |
| Extra gegevens 5 | 50mm isolatie vermindert operationele kosten en verbetert de efficiëntie |
| Extra gegevens 6 | 100mm hoge roestvrijstalen achterwand voorkomt dat items van de achterkant vallen |
| Extra gegevens 7 | Tijdbesparende eenvoudig te reinigen roestvrijstalen constructie in zijn geheel |
| Extra gegevens 8 | Nauwkeurige, gebruiksvriendelijke digitale temperatuurregelaars en display |
| Extra gegevens 9 | Stevige zelfsluitende deuren helpen de operationele kosten te verminderen |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| Dagelijks energieverbruik | 1.27kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 464kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 20.4 |
| Energielabel | A |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua064.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua047_ua065.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua064.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua064-fiche.jpg |