
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Premium heavy-duty apparaten ontworpen voor de meest veeleisende omgevingen. Intelligente temperatuurbediening die met één druk op de knop kan worden ingesteld voor vlees (-2 tot +2°C), vis (-1 tot +1°C) en algemene opslag (+1 tot +4°C). GN 2/1 bakken zijn direct in de koeling of vriezer te plaatsen. Inclusief geremde wieltjes van zeer goede kwaliteit.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie dubbele staande vriezer met dubbele deur 1300 liter |
| Korte omschrijving | 480 W. Capaciteit: 954 liter. Geschikt voor 2/1 GN (Gastronorm) |
| Volledige omschrijving | Premium heavy-duty apparaten ontworpen voor de meest veeleisende omgevingen. Intelligente temperatuurbediening die met één druk op de knop kan worden ingesteld voor vlees (-2 tot +2°C), vis (-1 tot +1°C) en algemene opslag (+1 tot +4°C). GN 2/1 bakken zijn direct in de koeling of vriezer te plaatsen. Inclusief geremde wieltjes van zeer goede kwaliteit. |
| Producttype | Vrieskasten |
| Inhoud | 1300L |
| Afmetingen | 209(h) x 142(b) x 87,5(d)cm |
| Diepte | 875 |
| Hoogte | 2090 |
| Breedte | 1420 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 480 W |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Ja |
| Koudemiddel | R290 / 150g |
| Temperatuurbereik | -22°C tot -18°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 5050984752797 |
| Gewicht | 208kg |
| Bijpassende knopen | Sterke, eenvoudig te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Unisex pasvorm | Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt ervoor dat de inhoud op de perfecte bewaartemperatuur blijft |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing helpt de efficiëntie en prestaties te behouden |
| Klassieke pasvorm | Zelfsluitende deuren verminderen energieverlies en verbeteren de veiligheid in de keuken |
| Extra gegevens 5 | Gebruiksvriendelijke digitale controller met LED-display |
| Extra gegevens 6 | 90 mm isolatie maximaliseert de efficiëntie en verlaagt de energiekosten |
| Extra gegevens 7 | 2/1 GN-compatibel interieur voor snel vullen en eenvoudige toegang, afsluitbare en omkeerbare zelfsluitende deur |
| Extra gegevens 8 | Stevige, vergrendelbare zwenkwielen voor eenvoudige verplaatsing |
| Extra gegevens 9 | 6 stevige legplanken |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Geremde zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 4.83kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1763kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 28.6 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua053.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua050_ua053.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua053.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua053-fiche.jpg |