
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
480W.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie Energiezuinige 2 Deurs Vrieswerkbank 281L |
| Korte omschrijving | 480W. |
| Producttype | Vrieswerkbanken |
| Afmetingen | 85(h) x 130(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 850 |
| Breedte | 1300 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -22°C tot -10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| EAN / Barcode | 5050984794964 |
| Gewicht | 160kg |
| Bijpassende knopen | Royale capaciteit van 281 liter |
| Unisex pasvorm | Stevige, eenvoudig te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt voor consistente temperaturen door het hele apparaat |
| Klassieke pasvorm | Wordt geleverd met 2 stevige schappen |
| Extra gegevens 5 | Automatische elektrische ontdooiing helpt prestaties en efficiëntie te behouden |
| Extra gegevens 6 | Zelfsluitende deuren helpen de bedrijfskosten te verlagen |
| Extra gegevens 7 | Intuïtieve digitale controller met constante digitale weergave |
| Extra gegevens 8 | 60mm geavanceerde isolatie maximaliseert de efficiëntie |
| Extra gegevens 9 | Uitgerust met zwenkwielen voor gemakkelijke verplaatsing |
| Thermometerzakje en borstzak | Afsluitbare deuren voor beveiliging van de voorraad |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Grijs |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 4.502kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1643kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 46 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua071.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua070_ua075.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua071.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua071-fiche.jpg |