
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
310W
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie Energiezuinige 4-deurs Tafel Koelkast 632Ltr |
| Korte omschrijving | 310W |
| Producttype | Koelwerkbanken |
| Inhoud | 408L |
| Afmetingen | 85(h) x 227(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 850 |
| Breedte | 2270 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| EAN / Barcode | 5050984794995 |
| Gewicht | 180kg |
| Bijpassende knopen | Grote capaciteit van 632 liter |
| Unisex pasvorm | Sterke, gemakkelijk te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt voor consistente temperaturen in de gehele tafel |
| Klassieke pasvorm | Geleverd met 4 stevige schappen |
| Extra gegevens 5 | Automatische elektrische ontdooiing helpt de prestaties en efficiëntie van de tafel te behouden |
| Extra gegevens 6 | Zelfsluitende deuren helpen de operationele kosten te verlagen |
| Extra gegevens 7 | Intuïtieve digitale controller met constant digitaal display |
| Extra gegevens 8 | 60mm geavanceerde isolatie maximaliseert de efficiëntie van de tafel |
| Extra gegevens 9 | Voorzien van zwenkwielen voor eenvoudige positionering |
| Thermometerzakje en borstzak | Afsluitbare deuren voor beveiliging van de voorraad |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Grijs |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 1.759kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 642kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 22.7 |
| Energielabel | A |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua074.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua070_ua075.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua074.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua074-fiche.jpg |