
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Betrouwbare en effectieve professionele displaykoelkasten voor veeleisende ruimtes. Geoptimaliseerd voor energie-efficiëntie overal, inclusief verbeterde isolatie en deuren met dubbele beglazing.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie Energiezuinige Eendeur Staande Display Koelkast |
| Korte omschrijving | 135W. Capaciteit: 700L. Breedte: 700mm |
| Volledige omschrijving | Betrouwbare en effectieve professionele displaykoelkasten voor veeleisende ruimtes. Geoptimaliseerd voor energie-efficiëntie overal, inclusief verbeterde isolatie en deuren met dubbele beglazing. |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 700L |
| Afmetingen | 215(h) x 70(b) x 81(d)cm |
| Diepte | 810 |
| Hoogte | 2150 |
| Breedte | 700 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 8,5cm |
| Isolatiedikte (mm) | 85 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 5050984746697 |
| Gewicht | 165kg |
| Bijpassende knopen | Royale capaciteit van 700 liter |
| Unisex pasvorm | Sterke, eenvoudig te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt voor consistente temperaturen in het interieur |
| Klassieke pasvorm | 3 sterke verstelbare planken |
| Extra gegevens 5 | Automatische afkoelcyclus ontdooien behoudt koelkastprestaties en efficiëntie |
| Extra gegevens 6 | Zelfsluitende deur helpt om operationele kosten te verlagen |
| Extra gegevens 7 | Intuïtieve en nauwkeurige digitale controller met constante digitale display |
| Extra gegevens 8 | 85mm geavanceerde isolatie voor verbeterde koel efficiëntie |
| Extra gegevens 9 | Voorzien van wieltjes - eenvoudig te installeren en te positioneren |
| Thermometerzakje en borstzak | Vergrendelbaar voor extra voorraadbeveiliging |
| Dubbele sluiting | Energiezuinige LED-verlichting werkt alleen bij open deur |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Grijs |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 1.3kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 463kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 32.7 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua040.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua040_ua043.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua040.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua040-fiche.jpg |