
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Met een enorme capaciteit van 1400 liter (bruikbaar 980 liter) biedt de Polar U-serie rechtopstaande dubbeldeursvriezer de ideale oplossing voor restaurants die grote hoeveelheden bevroren ingrediënten willen opslaan met een minimaal energieverbruik. Met klimaatklasse 5 biedt de commerciële vriezer indrukwekkende koelprestaties - zelfs in warme professionele keukens tot 40°C levert de Polar betrouwbare, no-nonsense opslag. En met een C-efficiëntieklasse biedt de vriezer aanzienlijke langetermijnbesparingen op de bedrijfskosten in vergelijking met alternatieven met een lagere rating, terwijl de impact op het milieu wordt geminimaliseerd. Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt voor constante temperaturen in de hele kast, zelfs als de deuren regelmatig worden geopend. En dankzij de interne energiezuinige LED-verlichting houd je eenvoudig je voorraad in de gaten, zonder dat je alles uit de kast hoeft te halen. De vriezer uit de U-serie heeft een roestvrijstalen constructie aan de binnen- en buitenkant en is voorzien van geperste roestvrijstalen zijpanelen, waardoor er geen extra plankgeleiders nodig zijn. Met 52 plankposities met een tussenruimte van 5 cm maximaliseert de vriezer uw opslagflexibiliteit. En voor nog meer gemak kunnen gastronormbakken van volledige grootte 1/1 of dubbele grootte 2/1 aan de geleiders worden gehangen zonder dat er extra planken nodig zijn. Voor de veiligheid zijn de dubbele deuren van de vriezer afsluitbaar, en dankzij de robuuste zwenkwielen wordt het positioneren van de Polar U-Series vriezer voor schoonmaken een fluitje van een cent.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie Energiezuinige Staande Vriezer Met Dubbele Deur 1400 Liter |
| Korte omschrijving | 535W. Bruikbare capaciteit: 980Ltr |
| Volledige omschrijving | Met een enorme capaciteit van 1400 liter (bruikbaar 980 liter) biedt de Polar U-serie rechtopstaande dubbeldeursvriezer de ideale oplossing voor restaurants die grote hoeveelheden bevroren ingrediënten willen opslaan met een minimaal energieverbruik. Met klimaatklasse 5 biedt de commerciële vriezer indrukwekkende koelprestaties - zelfs in warme professionele keukens tot 40°C levert de Polar betrouwbare, no-nonsense opslag. En met een C-efficiëntieklasse biedt de vriezer aanzienlijke langetermijnbesparingen op de bedrijfskosten in vergelijking met alternatieven met een lagere rating, terwijl de impact op het milieu wordt geminimaliseerd. Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt voor constante temperaturen in de hele kast, zelfs als de deuren regelmatig worden geopend. En dankzij de interne energiezuinige LED-verlichting houd je eenvoudig je voorraad in de gaten, zonder dat je alles uit de kast hoeft te halen. De vriezer uit de U-serie heeft een roestvrijstalen constructie aan de binnen- en buitenkant en is voorzien van geperste roestvrijstalen zijpanelen, waardoor er geen extra plankgeleiders nodig zijn. Met 52 plankposities met een tussenruimte van 5 cm maximaliseert de vriezer uw opslagflexibiliteit. En voor nog meer gemak kunnen gastronormbakken van volledige grootte 1/1 of dubbele grootte 2/1 aan de geleiders worden gehangen zonder dat er extra planken nodig zijn. Voor de veiligheid zijn de dubbele deuren van de vriezer afsluitbaar, en dankzij de robuuste zwenkwielen wordt het positioneren van de Polar U-Series vriezer voor schoonmaken een fluitje van een cent. |
| Producttype | Vrieskasten |
| Inhoud | 1400L |
| Afmetingen | 215(h) x 140(b) x 81(d)cm |
| Diepte | 810 |
| Hoogte | 2150 |
| Breedte | 1400 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 8,5cm |
| Isolatiedikte (mm) | 85 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 / 150g |
| Temperatuurbereik | -22°C tot -10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 5050984721106 |
| Gewicht | 270kg |
| Bijpassende knopen | Tijdbesparende, eenvoudig te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Unisex pasvorm | Acht stevige verstelbare planken vergroten de opslagcapaciteit |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt voor snel temperatuurherstel |
| Klassieke pasvorm | 52 rekposities voor 2/1 of 1/1 gastronormplaten |
| Extra gegevens 5 | Automatische 'uit'-ontdooicyclus maximaliseert de efficiëntie en koelprestaties |
| Extra gegevens 6 | Afsluitbare, zelfsluitende deuren verbeteren de veiligheid en de energie-efficiëntie |
| Extra gegevens 7 | Nauwkeurige, gebruiksvriendelijke digitale temperatuurregelaars en display |
| Extra gegevens 8 | 1/1GN en 2/1GN gastronorm-compatibiliteit - zorgt voor flexibele opslag |
| Extra gegevens 9 | Afmetingen verpakt: 2300(H) x 800(B) x 850(D)mm |
| Thermometerzakje en borstzak | Geavanceerde isolatie verlaagt de bedrijfskosten, verbetert de efficiëntie en verbetert de prestaties |
| Dubbele sluiting | Klimaatklasse 5 - geschikt voor warme, veeleisende professionele keukens tot 40°C |
| Omgeslagen manchetten | Stevige, vergrendelbare wielen maken een gemakkelijke positionering mogelijk, voor een eenvoudigere reiniging en installatie |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Grijs |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 8kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 3024kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 48 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua033.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua030_ua033.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua033.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua033-fiche.jpg |