
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Met een royale inhoud van 700 liter (bruikbaar 490 liter) biedt de Polar U-serie rechtopstaande vriezer de ideale oplossing voor restaurants die grote hoeveelheden bevroren ingrediënten willen opslaan met een minimaal stroomverbruik. Met klimaatklasse 5 biedt de commerciële vriezer indrukwekkende koelprestaties - zelfs in warme professionele keukens tot 40°C levert de Polar betrouwbare, no-nonsense opslag. En met een C-efficiëntieklasse biedt de vriezer aanzienlijke langetermijnbesparingen op de bedrijfskosten in vergelijking met alternatieven met een lagere rating, terwijl de impact op het milieu wordt geminimaliseerd. Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt voor constante temperaturen in de hele kast, zelfs als de deur regelmatig wordt geopend. En dankzij de interne energiezuinige LED-verlichting houd je eenvoudig je voorraad in de gaten, zonder dat je alles uit de kast hoeft te halen. De vriezer uit de U-serie heeft een roestvrijstalen constructie aan de binnen- en buitenkant en is voorzien van geperste roestvrijstalen zijpanelen, waardoor er geen extra plankgeleiders nodig zijn. Met 26 plankposities met een tussenruimte van 5 cm maximaliseert de vriezer uw opslagflexibiliteit. En voor nog meer gemak kunnen gastronormbakken van volledige grootte 1/1 of dubbele grootte 2/1 aan de geleiders worden gehangen zonder dat er extra planken nodig zijn. Voor de veiligheid is de enkele deur van de vriezer afsluitbaar, en dankzij de robuuste zwenkwielen wordt het positioneren van de Polar U-Series vriezer voor schoonmaken een fluitje van een cent.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie Energiezuinige Staande Vriezer Met Één Deur 700 Liter |
| Korte omschrijving | 406W. Bruikbare inhoud: 490Ltr |
| Volledige omschrijving | Met een royale inhoud van 700 liter (bruikbaar 490 liter) biedt de Polar U-serie rechtopstaande vriezer de ideale oplossing voor restaurants die grote hoeveelheden bevroren ingrediënten willen opslaan met een minimaal stroomverbruik. Met klimaatklasse 5 biedt de commerciële vriezer indrukwekkende koelprestaties - zelfs in warme professionele keukens tot 40°C levert de Polar betrouwbare, no-nonsense opslag. En met een C-efficiëntieklasse biedt de vriezer aanzienlijke langetermijnbesparingen op de bedrijfskosten in vergelijking met alternatieven met een lagere rating, terwijl de impact op het milieu wordt geminimaliseerd. Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt voor constante temperaturen in de hele kast, zelfs als de deur regelmatig wordt geopend. En dankzij de interne energiezuinige LED-verlichting houd je eenvoudig je voorraad in de gaten, zonder dat je alles uit de kast hoeft te halen. De vriezer uit de U-serie heeft een roestvrijstalen constructie aan de binnen- en buitenkant en is voorzien van geperste roestvrijstalen zijpanelen, waardoor er geen extra plankgeleiders nodig zijn. Met 26 plankposities met een tussenruimte van 5 cm maximaliseert de vriezer uw opslagflexibiliteit. En voor nog meer gemak kunnen gastronormbakken van volledige grootte 1/1 of dubbele grootte 2/1 aan de geleiders worden gehangen zonder dat er extra planken nodig zijn. Voor de veiligheid is de enkele deur van de vriezer afsluitbaar, en dankzij de robuuste zwenkwielen wordt het positioneren van de Polar U-Series vriezer voor schoonmaken een fluitje van een cent. |
| Producttype | Vrieskasten |
| Inhoud | 700L |
| Afmetingen | 215(h) x 70(b) x 81(d)cm |
| Diepte | 810 |
| Hoogte | 2150 |
| Breedte | 700 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 8,5cm |
| Isolatiedikte (mm) | 85 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 / 120g |
| Temperatuurbereik | -22°C tot -10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 5050984721083 |
| Gewicht | 170kg |
| Bijpassende knopen | Tijdbesparende, eenvoudig te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Unisex pasvorm | Vier stevige verstelbare planken vergroten de opslagcapaciteit |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt voor snel temperatuurherstel |
| Klassieke pasvorm | 26 rekposities voor 2/1 of 1/1 gastronormplaten |
| Extra gegevens 5 | Automatische 'uit'-ontdooicyclus maximaliseert de efficiëntie en koelprestaties |
| Extra gegevens 6 | Afsluitbare, zelfsluitende deur verbetert de veiligheid en energie-efficiëntie |
| Extra gegevens 7 | Nauwkeurige, gebruiksvriendelijke digitale temperatuurregelaars en display |
| Extra gegevens 8 | 1/1GN en 2/1GN gastronorm-compatibiliteit - zorgt voor flexibele opslag |
| Extra gegevens 9 | Afmetingen verpakt: 2300(H) x 800(B) x 850(D)mm |
| Thermometerzakje en borstzak | Geavanceerde isolatie verlaagt de bedrijfskosten, verbetert de efficiëntie en verbetert de prestaties |
| Dubbele sluiting | Klimaatklasse 5 - geschikt voor warme, veeleisende professionele keukens tot 40°C |
| Omgeslagen manchetten | Stevige, vergrendelbare wielen maken een gemakkelijke positionering mogelijk, voor een eenvoudigere reiniging en installatie |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Grijs |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 5kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1807kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 47 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua031.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua030_ua033.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua031-fiche.jpg |