
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Houdt u bestseller gekoeld en direct beschikbaar. Geïntegreerde temperatuurregelaar en automatische ontdooiïng. Geforceerde luchtkoeling biedt een snelle en effectieve koeling.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-serie enkele deur bar koeling met laden |
| Korte omschrijving | 280W. Draaideur. 2x schuiflades. R600a |
| Volledige omschrijving | Houdt u bestseller gekoeld en direct beschikbaar. Geïntegreerde temperatuurregelaar en automatische ontdooiïng. Geforceerde luchtkoeling biedt een snelle en effectieve koeling. |
| Producttype | Barkoelingen |
| Inhoud | 349L |
| Afmetingen | 86(h) x 146,2(b) x 51,3(d)cm |
| Diepte | 513 |
| Hoogte | 860 |
| Breedte | 1462 |
| Stroomverbruik | 280 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Ja |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984387524 |
| Garantie | 2 jaar volledige on-site garantie |
| Gewicht | 89kg |
| Bijpassende knopen | 2 verstelbare planken plus 2 laden |
| Unisex pasvorm | Geforceerde luchtkoeling |
| Lange mouw | Maximale omgevingstemperatuur: 32°C |
| Klassieke pasvorm | Afsluitbare deur |
| Thermometerzakje en borstzak | Verstelbare poten |
| Dubbele sluiting | Automatische ontdooicyclus |
| Omgeslagen manchetten | Geverfd stalen exterieur en roestvrij stalen interieur |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 3.02kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1102kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 47.90 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+gl186.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gl186_gl457.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_gl186.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fgl186-fiche.jpg |