
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Premium heavy-duty apparaten ontworpen voor de meest veeleisende omgevingen. Intelligente temperatuurbediening die met één druk op de knop kan worden ingesteld voor vlees (-2 tot +2°C), vis (-1 tot +1°C) en algemene opslag (+1 tot +4°C). GN 2/1 bakken zijn direct in de koeling of vriezer te plaatsen. Inclusief geremde wieltjes van zware kwaliteit.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie Koel-Vrieswerkbank Met 3 Deuren 314Ltr |
| Korte omschrijving | 480W. Capaciteit: 161L. 3+3 roosters |
| Volledige omschrijving | Premium heavy-duty apparaten ontworpen voor de meest veeleisende omgevingen. Intelligente temperatuurbediening die met één druk op de knop kan worden ingesteld voor vlees (-2 tot +2°C), vis (-1 tot +1°C) en algemene opslag (+1 tot +4°C). GN 2/1 bakken zijn direct in de koeling of vriezer te plaatsen. Inclusief geremde wieltjes van zware kwaliteit. |
| Producttype | Koelwerkbanken |
| Inhoud | 314L |
| Afmetingen | 86(h) x 179,5(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 860 |
| Breedte | 1795 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 480 W |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Ja |
| Koudemiddel | R600a/R290 / 110g |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| EAN / Barcode | 5050984813368 |
| Gewicht | 153,5kg |
| Bijpassende knopen | Sterke, eenvoudig te reinigen RVS constructie |
| Unisex pasvorm | Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt ervoor dat de inhoud op de perfecte bewaartemperatuur wordt gehouden |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing helpt om de efficiëntie en prestaties te behouden |
| Klassieke pasvorm | Zelfsluitende deuren verminderen energieverspilling en verbeteren de veiligheid in de keuken |
| Extra gegevens 5 | Gebruiksvriendelijke digitale bediening |
| Extra gegevens 6 | Het rechter compartiment kan met één druk op de knop worden omgeschakeld tussen koelkast en vriezer |
| Extra gegevens 7 | 60mm isolatie maximaliseert de efficiëntie en verlaagt de operationele kosten |
| Extra gegevens 8 | 3+3 stevige roosters |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 3.06kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1117kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 46 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua087.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua086_ua087.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua087-fiche.jpg |