
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Commerciële roestvrijstalen toonbankunits die een praktisch werkoppervlak bieden. Volautomatische ontdooiing met digitaal display. Voorzien van vergrendelbare zwenkwielen voor gemakkelijke positionering.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie Koelwerkbank met Drie Deuren en Opstand 417Ltr |
| Korte omschrijving | 350W. Totale bruikbare inhoud: 358Ltr. R600a |
| Volledige omschrijving | Commerciële roestvrijstalen toonbankunits die een praktisch werkoppervlak bieden. Volautomatische ontdooiing met digitaal display. Voorzien van vergrendelbare zwenkwielen voor gemakkelijke positionering. |
| Producttype | Koelwerkbanken |
| Inhoud | 417L |
| Afmetingen | 95(h) x 179,5(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 950 |
| Breedte | 1795 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 / 95g |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 5050984790065 |
| Gewicht | 139kg |
| Bijpassende knopen | 3 stevige verstelbare planken maximaliseren de capaciteit |
| Unisex pasvorm | Stevige vergrendelbare zwenkwielen maken eenvoudige positionering mogelijk |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing maximaliseert de efficiëntie en prestaties |
| Klassieke pasvorm | Ventilatorondersteunde koeling zorgt voor snelle temperatuurtherstel |
| Extra gegevens 5 | 50mm isolatie vermindert operationele kosten, verbetert efficiëntie en verhoogt prestaties |
| Extra gegevens 6 | 100mm hoge roestvrijstalen opstand voorkomt dat items aan de achterkant vallen |
| Extra gegevens 7 | Tijd besparende eenvoudig schoon te maken constructie |
| Extra gegevens 8 | Nauwkeurige, gebruiksvriendelijke digitale temperatuurregeling en display |
| Extra gegevens 9 | Solide zelfsluitende deuren verminderen temperatuurverlies |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| Dagelijks energieverbruik | 1.64kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 599kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 23.6 |
| Energielabel | A |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua065.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua047_ua065.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua065.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua065-fiche.jpg |