
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Ideaal voor extra ruimte in de keuken. Werkbanken zijn voorzien van koeler of vriezer. Volledig automatische ontdooiing met een hitte-element en een digitale display. CFK-vrij. Voorzien van geremde zwenkwielen voor eenvoudige verplaatsing. 70cm modellen zijn geschikt voor GN bakken.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Serie Vier Deurs Counter Koelkast 553Ltr |
| Korte omschrijving | 300W. Bruikbare capaciteit: 393Ltr. R600a |
| Volledige omschrijving | Ideaal voor extra ruimte in de keuken. Werkbanken zijn voorzien van koeler of vriezer. Volledig automatische ontdooiing met een hitte-element en een digitale display. CFK-vrij. Voorzien van geremde zwenkwielen voor eenvoudige verplaatsing. 70cm modellen zijn geschikt voor GN bakken. |
| Producttype | Koelwerkbanken |
| Inhoud | 553L |
| Afmetingen | 85(h) x 223(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 850 |
| Breedte | 2230 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 5cm |
| Isolatiedikte (mm) | 50 mm |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 / 95g |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 5050984781537 |
| Gewicht | 153kg |
| Bijpassende knopen | Royale 393Ltr bruikbare interne capaciteit met vier planken |
| Unisex pasvorm | Sterke, gemakkelijk te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing maximaliseert efficiëntie en koelprestaties |
| Klassieke pasvorm | Nauwkeurige, digitale temperatuurregeling en display |
| Extra gegevens 5 | Zelfsluitende deuren helpen de bedrijfskosten te verlagen en de veiligheid in de keuken te verbeteren |
| Extra gegevens 6 | Krachtig geforceerd luchtkoelsysteem houdt de temperatuur constant in de hele unit |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 678.9kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1.86kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 24.3 |
| Energielabel | A |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua049.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua047_ua065.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua049.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua049-fiche.jpg |