
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
3 deuren en 2 laden.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-serie werkbank koeling 3 deuren en 2 laden |
| Korte omschrijving | 3 deuren en 2 laden. |
| Producttype | Barkoelingen |
| Inhoud | 698L |
| Afmetingen | 86(h) x 254,2(b) x 51,3(d)cm |
| Diepte | 513 |
| Hoogte | 860 |
| Breedte | 2542 |
| Materiaal | Staal |
| Productmateriaal | Staal |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Stroomverbruik | 440 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Ja |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984387548 |
| Garantie | 2 jaar volledige on-site garantie |
| Gewicht | 123kg |
| Bijpassende knopen | Max. omgevingstemperatuur: 32°C |
| Thermometerzakje en borstzak | Afsluitbare deuren en laden |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 3.96kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1445kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 49.3 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+gl188.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gl186_gl457.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_gl188.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fgl188-fiche.jpg |