
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
270W. Capaciteit: 285Ltr. Breedte: 900mm
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Series Deli Display Koelkast 285Ltr |
| Korte omschrijving | 270W. Capaciteit: 285Ltr. Breedte: 900mm |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 285L |
| Afmetingen | 120(h) x 90(b) x 68(d)cm |
| Diepte | 680 |
| Hoogte | 1200 |
| Breedte | 900 |
| Materiaal | RVS & glas |
| Productmateriaal | RVS & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984775277 |
| Gewicht | 183kg |
| Bijpassende knopen | Sterke, gemakkelijk te reinigen roestvrijstalen en glazen constructie |
| Unisex pasvorm | Krachtige geforceerde luchtkoeling levert een consistente temperatuur over het displayinterieur |
| Lange mouw | 3 stevige schappen |
| Klassieke pasvorm | Automatische ontdooiing behoudt de koelefficiëntie en prestaties |
| Extra gegevens 5 | Gebruiksvriendelijke digitale controller en display |
| Extra gegevens 6 | Inclusief wielen voor eenvoudige positionering |
| Extra gegevens 7 | Energiebesparende LED-verlichting verbetert de zichtbaarheid van de inhoud |
| Extra gegevens 8 | Anti-condens veiligheidsglas |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| Dagelijks energieverbruik | 3.72kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1359.3kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 14.6 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua060_ua061_ua062.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua060_ua061_ua062.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua060.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua060-fiche.jpg |