
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Capaciteit: 485Ltr. 1200(H)x1500(B)x680(D)mm
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Series Delicatessen Vitrine Koelkast 485Ltr |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 485Ltr. 1200(H)x1500(B)x680(D)mm |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 485L |
| Afmetingen | 120(h) x 150(b) x 68(d)cm |
| Diepte | 680 |
| Hoogte | 1200 |
| Breedte | 1500 |
| Materiaal | RVS & glas |
| Productmateriaal | RVS & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984775291 |
| Gewicht | 265kg |
| Unisex pasvorm | Roestvrij Staal & Glas Constructie |
| Lange mouw | Geforceerde Luchtkoeling |
| Klassieke pasvorm | 3 Planken |
| Extra gegevens 5 | Automatische Ontdooiing |
| Extra gegevens 6 | Digitale Controller |
| Extra gegevens 7 | Digitaal Display |
| Extra gegevens 8 | Wielen om de beweegbaarheid te verbeteren |
| Extra gegevens 9 | LED-Verlichting |
| Thermometerzakje en borstzak | Anti-condens Veiligheidsglas |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 5.64kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 2060.80kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 16.5 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua060_ua061_ua062.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua060_ua061_ua062.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua062.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua062-fiche.jpg |