
€ 2.105,39 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
300W. 3 verstelbare legborden
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Series Drie-deurs smalle koelwerkbank 231Ltr |
| Korte omschrijving | 300W. 3 verstelbare legborden |
| Inhoud | 231L |
| Afmetingen | 86(h) x 179,5(b) x 60(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 860 |
| Breedte | 1795 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 300 W |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Ja |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 / 80g |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| EAN / Barcode | 5050984815928 |
| Gewicht | 125kg |
| Bijpassende knopen | Sterke, gemakkelijk te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Unisex pasvorm | Drie stevige, verstelbare legborden voor flexibele opslag |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing helpt efficiëntie en prestaties te behouden |
| Klassieke pasvorm | Stevige, vergrendelbare zwenkwielen maken eenvoudige positionering mogelijk |
| Extra gegevens 5 | Gebruiksvriendelijke digitale bediening en altijd-aan LED-display |
| Extra gegevens 6 | Duurzaam werkblad voegt waardevolle extra werkruimte toe |
| Extra gegevens 7 | Veilige, afsluitbare zelfsluitende deuren |
| Extra gegevens 8 | Continu digitaal display |
| Extra gegevens 9 | 60mm isolatiedikte |
| Thermometerzakje en borstzak | Stevige vergrendelbare zwenkwielen voor eenvoudige positionering |
| Dubbele sluiting | Duurzaam werkblad voegt waardevolle extra werkruimte toe |
| Omgeslagen manchetten | Veilige vergrendelbare zelfsluitende deuren |
| Kleur (CSV) | Grijs |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Dagelijks energieverbruik | 1.64kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 599kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 25.1 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua106.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua103_ua107.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua106-fiche.jpg |