
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Premium voedseldisplayvriezers met verbeterd energiezuinig ontwerp. Royale interne opslagcapaciteit en zeer betrouwbare heavy-duty prestaties voor dagelijks commercieel gebruik.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Series Energiezuinig Reeks Dubbeldeurs Staand Vriesvak |
| Korte omschrijving | 902W. Capaciteit: 1400Ltr. Breedte: 1400mm |
| Volledige omschrijving | Premium voedseldisplayvriezers met verbeterd energiezuinig ontwerp. Royale interne opslagcapaciteit en zeer betrouwbare heavy-duty prestaties voor dagelijks commercieel gebruik. |
| Producttype | Display vrieskisten |
| Inhoud | 1400L |
| Afmetingen | 215(h) x 140(b) x 81(d)cm |
| Diepte | 810 |
| Hoogte | 2150 |
| Breedte | 1400 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 8,5cm |
| Isolatiedikte (mm) | 85 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -22°C tot -10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 5050984746680 |
| Gewicht | 270kg |
| Bijpassende knopen | Enorme capaciteit van 1400 liter |
| Unisex pasvorm | Sterke, gemakkelijk te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt voor consistente temperaturen door het interieur |
| Klassieke pasvorm | 6 sterke verstelbare planken |
| Extra gegevens 5 | Automatische dooicyclus behoudt vriesprestaties en efficiëntie |
| Extra gegevens 6 | Zelfsluitende deuren helpen de bedrijfskosten te verlagen |
| Extra gegevens 7 | Intuïtieve en precieze digitale controller met constant digitaal display |
| Extra gegevens 8 | 85mm geavanceerde isolatie voor verbeterde koelefficiëntie |
| Extra gegevens 9 | Voorzien van zwenkwielen - eenvoudig te installeren en te positioneren |
| Thermometerzakje en borstzak | Afsluitbaar voor extra voorraadbeveiliging |
| Dubbele sluiting | Energiezuinige LED-verlichting werkt alleen als de deur open is |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Grijs |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 9.6kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 3522kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 55.9 |
| Energielabel | D |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua043.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua040_ua043.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua043.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua043-fiche.jpg |