
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Premium heavy-duty apparaten ontworpen voor de meest veeleisende omgevingen. Intelligente temperatuurbediening die met één druk op de knop kan worden ingesteld voor vlees (-2 tot +2°C), vis (-1 tot +1°C) en algemene opslag (+1 tot +4°C). GN 2/1 bakken zijn direct in de koeling of vriezer te plaatsen. Inclusief geremde wieltjes van zeer goede kwaliteit.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Series enkeldeurs staande koelkast 560Ltr |
| Korte omschrijving | 250W. Bruikbare capaciteit: 408Ltr. 2/1GN compatibel |
| Volledige omschrijving | Premium heavy-duty apparaten ontworpen voor de meest veeleisende omgevingen. Intelligente temperatuurbediening die met één druk op de knop kan worden ingesteld voor vlees (-2 tot +2°C), vis (-1 tot +1°C) en algemene opslag (+1 tot +4°C). GN 2/1 bakken zijn direct in de koeling of vriezer te plaatsen. Inclusief geremde wieltjes van zeer goede kwaliteit. |
| Producttype | Koelkasten |
| Inhoud | 650L |
| Afmetingen | 209(h) x 74(b) x 87,5(d)cm |
| Diepte | 875 |
| Hoogte | 2090 |
| Breedte | 740 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 250 W |
| Spanning | 220-240V |
| Koudemiddel | R600a / 100g |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 5050984752766 |
| Gewicht | 134kg |
| Bijpassende knopen | Sterke, eenvoudig te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Unisex pasvorm | Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt dat de inhoud op de perfecte bewaartemperatuur blijft |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing helpt de efficiëntie en prestaties te behouden |
| Klassieke pasvorm | Zelfsluitende deuren verminderen verdere energieverspilling en verbeteren de veiligheid in de keuken |
| Extra gegevens 5 | Gebruiksvriendelijke digitale controller met LED-display |
| Extra gegevens 6 | 100mm isolatie maximaliseert de efficiëntie en verlaagt de gebruikskosten |
| Extra gegevens 7 | 2/1 GN-compatibel interieur voor snel vullen en toegang, veilige vergrendelbare, omkeerbare zelfsluitende deur |
| Extra gegevens 8 | Stevige, vergrendelbare zwenkwielen maken eenvoudig positioneren mogelijk |
| Extra gegevens 9 | 3 stevige roosters |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Geremde zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 0.76kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 278kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 21.7 |
| Energielabel | A |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua050.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua050_ua053.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua050.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua050-fiche.jpg |