
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Capaciteit: 400Ltr. 870(H)x1368(B)x700(D)mm
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Series Geventileerde 3-Deurs Saladette 400Ltr |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 400Ltr. 870(H)x1368(B)x700(D)mm |
| Producttype | Prepareer counters |
| Inhoud | 400L |
| Afmetingen | 87(h) x 136,8(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 870 |
| Breedte | 1368 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984816253 |
| Gewicht | 130kg |
| Bijpassende knopen | 3 stevige schappen met 3 vloerbeschermers |
| Unisex pasvorm | 45mm isolatiedikte maximaliseert koelefficiëntie |
| Lange mouw | Wieltjes voor gemakkelijke positionering |
| Klassieke pasvorm | Auto-pauserende ventilator als de deur opent, helpt temperatuur te behouden en energieverbruik te verminderen |
| Extra gegevens 5 | Past 1/1 GN bakken |
| Extra gegevens 6 | Digitale temperatuurregeling en display |
| Extra gegevens 7 | Ventilatoren aan de voorkant voor vereenvoudigde installatie |
| Extra gegevens 8 | Krachtige geforceerde luchtkoeling |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Grijs |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 1.14kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 416kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 17.1 |
| Energielabel | A |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua090.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua089_ua090.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua090.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua090-fiche.jpg |