
€ 2.715,23 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
300W. Twee verstelbare roosters. Gastronorm-compatibel
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Series koelwerkbank met 2 deuren en 2 laden 242Ltr |
| Korte omschrijving | 300W. Twee verstelbare roosters. Gastronorm-compatibel |
| Producttype | Koelwerkbanken |
| Inhoud | 242L |
| Afmetingen | 86(h) x 179,5(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 860 |
| Breedte | 1795 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 300 W |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Ja |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 / 95g |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| EAN / Barcode | 5050984815959 |
| Gewicht | 144kg |
| Bijpassende knopen | Sterke, eenvoudig te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Unisex pasvorm | Twee verstelbare roosters voor veelzijdige opslag |
| Lange mouw | Nauwkeurige, gebruiksvriendelijke digitale temperatuurregeling met constante temperatuuraanduiding |
| Klassieke pasvorm | Zelfsluitende deuren verbeteren de veiligheid van de vriezer en verlagen de gebruikskosten |
| Extra gegevens 5 | Automatische ontdooiing behoudt de efficiëntie en prestaties van de vriezer |
| Extra gegevens 6 | Beveiligde, afsluitbare zelfsluitende deuren met veelzijdig ladensysteem zorgen voor een snelle omloop van GN-bakken |
| Extra gegevens 7 | Duurzaam werkblad voegt waardevolle extra werkruimte toe |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 1.99kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 726kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 30.20 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua109.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua100_ua109.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua109-fiche.jpg |