
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Robuuste koel-vriescombinatie voor de meest veeleisende opstellingen. Dankzij de anti-kantelbare planksteunen kunnen planken worden gebruikt voor opslag van producten, terwijl GN-pannen eronder kunnen worden gehangen om ervoor te zorgen dat alle beschikbare ruimte volledig wordt benut. Voorzien van vergrendelbare zwenkwielen.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Series premium Koelkast Vriezer 600Ltr |
| Korte omschrijving | 600W. Capaciteit koelkast: 165Ltr. Capaciteit vriezer: 153Ltr |
| Volledige omschrijving | Robuuste koel-vriescombinatie voor de meest veeleisende opstellingen. Dankzij de anti-kantelbare planksteunen kunnen planken worden gebruikt voor opslag van producten, terwijl GN-pannen eronder kunnen worden gehangen om ervoor te zorgen dat alle beschikbare ruimte volledig wordt benut. Voorzien van vergrendelbare zwenkwielen. |
| Producttype | Diepvriezers |
| Inhoud | 600L |
| Afmetingen | 200(h) x 68(b) x 81(d)cm |
| Diepte | 810 |
| Hoogte | 2000 |
| Breedte | 680 |
| Materiaal | RVS 304 |
| Productmateriaal | RVS 304 |
| Spanning | 220-240V |
| Isolatie | 6cm |
| Isolatiedikte (mm) | 60 mm |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 / 120g |
| Temperatuurbereik | -22°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| EAN / Barcode | 5050984710117 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 150kg |
| Bijpassende knopen | Tijdbesparende, gemakkelijk schoon te maken roestvrijstalen constructie met verwijderbare deurafdichtingen |
| Unisex pasvorm | Automatische ontdooiing en zelfsluitende deuren maximaliseren de efficiëntie en prestaties |
| Lange mouw | Zelfsluitende deuren helpen de bedrijfskosten te verlagen en |
| Klassieke pasvorm | Gemakkelijk vast te pakken handgrepen over de volledige lengte |
| Extra gegevens 5 | Afsluitbare deuren voor extra voorraadbeveiliging |
| Extra gegevens 6 | Vergrendelbare zwenkwielen - eenvoudig te positioneren unit voor reiniging of onderhoud |
| Thermometerzakje en borstzak | Nauwkeurige, gebruiksvriendelijke, digitale temperatuurregelaars en -weergave die altijd aan staan |
| Dubbele sluiting | Krachtige geforceerde luchtkoeling voor snel temperatuurherstel |
| Omgeslagen manchetten | 4 stevige verstelbare anti-kantelplanken maximaliseren de opslagcapaciteit en flexibiliteit |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua025.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua025.pdf |