
€ 1.772,64 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Premium heavy-duty apparaten ontworpen voor de meest veeleisende omgevingen. Intelligente temperatuurbediening die met één druk op de knop kan worden ingesteld voor vlees (-2 tot +2°C), vis (-1 tot +1°C) en algemene opslag (+1 tot +4°C). GN 2/1 bakken zijn direct in de koeling of vriezer te plaatsen. Inclusief geremde wieltjes van zeer goede kwaliteit.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Series slanke dubbeldeurs koelwerkbank |
| Korte omschrijving | 300W. Netto capaciteit: 155 Ltr. 2 legborden |
| Volledige omschrijving | Premium heavy-duty apparaten ontworpen voor de meest veeleisende omgevingen. Intelligente temperatuurbediening die met één druk op de knop kan worden ingesteld voor vlees (-2 tot +2°C), vis (-1 tot +1°C) en algemene opslag (+1 tot +4°C). GN 2/1 bakken zijn direct in de koeling of vriezer te plaatsen. Inclusief geremde wieltjes van zeer goede kwaliteit. |
| Producttype | Koelwerkbanken |
| Inhoud | 260L |
| Afmetingen | 86(h) x 136(b) x 60(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 860 |
| Breedte | 1360 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 300 W |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Ja |
| Koudemiddel | R600a / 80g |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| EAN / Barcode | 5050984815812 |
| Gewicht | 88kg |
| Bijpassende knopen | Riante nettocapaciteit van 155Ltr |
| Unisex pasvorm | Stevige, eenvoudig te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Lange mouw | Geventileerd ontwerp voor verbeterde luchtstroom en consistente interne temperaturen |
| Extra gegevens 6 | Gebruiksvriendelijke digitale bediening en display |
| Extra gegevens 7 | Geïntegreerde zwenkwielen voor eenvoudig positioneren |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 1.43kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 522kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 23.90 |
| Energielabel | A |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua105.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua103_ua107.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua105-fiche.jpg |