
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Premium heavy-duty apparaten ontworpen voor de meest veeleisende omgevingen. Intelligente temperatuurbediening die met één druk op de knop kan worden ingesteld voor vlees (-2 tot +2°C), vis (-1 tot +1°C) en algemene opslag (+1 tot +4°C). GN 2/1 bakken zijn direct in de koeling of vriezer te plaatsen. Inclusief geremde wieltjes van zeer goede kwaliteit.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Series Staande dubbeldeurs koelkast of vriezer 1300Ltr |
| Korte omschrijving | 270W. Bruikbare capaciteit: 954Ltr. 6 legborden. 2/1GN compatibel |
| Volledige omschrijving | Premium heavy-duty apparaten ontworpen voor de meest veeleisende omgevingen. Intelligente temperatuurbediening die met één druk op de knop kan worden ingesteld voor vlees (-2 tot +2°C), vis (-1 tot +1°C) en algemene opslag (+1 tot +4°C). GN 2/1 bakken zijn direct in de koeling of vriezer te plaatsen. Inclusief geremde wieltjes van zeer goede kwaliteit. |
| Producttype | Koelkasten |
| Inhoud | 1300L |
| Afmetingen | 209(h) x 142(b) x 87,5(d)cm |
| Diepte | 875 |
| Hoogte | 2090 |
| Breedte | 1420 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 270 W |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Ja |
| Koudemiddel | R290 / 150g |
| Temperatuurbereik | -22°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 5050984817922 |
| Gewicht | 208kg |
| Bijpassende knopen | Sterke, eenvoudig te reinigen constructie van roestvrij staal |
| Unisex pasvorm | Krachtige geforceerde luchtkoeling houdt de inhoud op de ideale bewaartemperatuur |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing helpt efficiëntie en prestaties te behouden |
| Klassieke pasvorm | Zelfsluitende deuren verminderen energieverlies en verbeteren de veiligheid in de keuken |
| Extra gegevens 5 | Gebruiksvriendelijke digitale controller met LED-display |
| Extra gegevens 6 | Schakelbaar tussen koelkast en vriezer met één druk op de knop |
| Extra gegevens 7 | 90mm isolatie maximaliseert de efficiëntie en verlaagt de gebruikskosten |
| Extra gegevens 8 | 2/1 GN-compatibel interieur voor snel vullen en gemakkelijke toegang, Veilige vergrendelbare, omkeerbare zelfsluitende deur |
| Extra gegevens 9 | Stevige vergrendelbare zwenkwielen maken eenvoudig positioneren mogelijk |
| Thermometerzakje en borstzak | 6 stevige legborden |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Geremde zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 4.83kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1763kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 28.6 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua092.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua091_ua092.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua092-fiche.jpg |