
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
160W. Capaciteit: 400Ltr
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar U-Series vleesrijpingskast |
| Korte omschrijving | 160W. Capaciteit: 400Ltr |
| Producttype | Vlees koelkasten |
| Inhoud | 400L |
| Afmetingen | 165(h) x 70(b) x 78(d)cm |
| Diepte | 780 |
| Hoogte | 1650 |
| Breedte | 700 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 160 W |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Ja |
| Koudemiddel | R600a / 80g |
| Temperatuurbereik | +1°C tot +4°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984732461 |
| Gewicht | 102kg |
| Bijpassende knopen | Effectieve UVC-sterilisatie voor hygiënische opslag |
| Unisex pasvorm | Ontwerp met hoge capaciteit - inclusief 3 leggers, 4 haken en 1 hanger |
| Lange mouw | Eenvoudige handmatige ontdooiing |
| Klassieke pasvorm | Omkeerbare deur van gehard glas - perfect om de inhoud te bewaken en vlees te presenteren |
| Extra gegevens 5 | Gebruiksvriendelijke, precieze digitale controller voor temperatuur en luchtvochtigheid. Inclusief alarmfunctie |
| Extra gegevens 6 | Actief koolstoffilter voor effectieve luchtfiltratie |
| Extra gegevens 7 | Energiebesparende regeling - ventilator stopt wanneer de deur wordt geopend |
| Extra gegevens 8 | Let op: zoutsteen wordt apart verkocht |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ua038.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ua038.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_ua038.pdf |