
€ 29,63 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Past op CS586
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar Ventilator voor elektronica met waaier |
| Korte omschrijving | Past op CS586 |
| Producttype | Reserveonderdelen |
| Afmetingen | 9(h) x 15(b) x 15(d)cm |
| Diepte | 150 |
| Hoogte | 90 |
| Breedte | 150 |
| Materiaal | Kunststof & aluminium |
| Productmateriaal | Kunststof & aluminium |
| Vermogen (W) | 7.5 W |
| Spanning | 220-240V |
| EAN / Barcode | 5050984612619 |
| Gewicht | 470g |