
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Past op CF760 CF761 CP829 DB950 DB951 DB952 GG753 UA044
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar Ventilatormotor |
| Korte omschrijving | Past op CF760 CF761 CP829 DB950 DB951 DB952 GG753 UA044 |
| Producttype | Reserveonderdelen |
| Afmetingen | 7,5(h) x 15(b) x 15(d)cm |
| Diepte | 150 |
| Hoogte | 75 |
| Breedte | 150 |
| Materiaal | Metaal & kunststof |
| Productmateriaal | Metaal & kunststof |
| Vermogen (W) | 22 W |
| Spanning | 220-240V |
| EAN / Barcode | 5050984559778 |
| Gewicht | 500g |