
€ 32,05 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Past op GL192
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar Waterpomp |
| Korte omschrijving | Past op GL192 |
| Producttype | Reserveonderdelen |
| Afmetingen | 8,8(h) x 7,5(b) x 7(d)cm |
| Schachtlengte | 16mm |
| Diepte | 70 |
| Hoogte | 88 |
| Breedte | 75 |
| Materiaal | Metaal & kunststof |
| Productmateriaal | Metaal & kunststof |
| Hoofdmateriaal | Metaal |
| Spanning | 12V |
| EAN / Barcode | 5050984993305 |
| Gewicht | 800g |