
€ 7,61 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Serveer uw specerijen in een praktische en duurzame verpakking met deze papieren wegwerpsauspotten van 2 oz. Het middelgrote formaat van 2 oz maakt deze potten perfect voor het serveren van gecontroleerde porties kruiden, sauzen en dips. Dit moedigt uw klanten aan om alleen te nemen wat ze nodig hebben, waardoor voedselverspilling wordt verminderd en u op de lange termijn geld kunt besparen. Het materiaal van waspapier zorgt er ook voor dat deze potten sauzen gedurende langere tijd kunnen bewaren zonder te lekken, waardoor klanten meer dan genoeg tijd hebben om van hun maaltijden te genieten. Door sauzen in deze papieren wegwerppotten te serveren, wordt het opruimen ook snel en gemakkelijk gemaakt, waardoor het personeel kostbare tijd bespaart voor andere taken.
| Brand | Fiesta Recyclable |
| Productnaam | Recyclebare Papieren Sauspotten Medium 59ml (250 stuks) |
| Korte omschrijving | 59 ml/2 oz. Verpakkingseenheid: 250 |
| Volledige omschrijving | Serveer uw specerijen in een praktische en duurzame verpakking met deze papieren wegwerpsauspotten van 2 oz. Het middelgrote formaat van 2 oz maakt deze potten perfect voor het serveren van gecontroleerde porties kruiden, sauzen en dips. Dit moedigt uw klanten aan om alleen te nemen wat ze nodig hebben, waardoor voedselverspilling wordt verminderd en u op de lange termijn geld kunt besparen. Het materiaal van waspapier zorgt er ook voor dat deze potten sauzen gedurende langere tijd kunnen bewaren zonder te lekken, waardoor klanten meer dan genoeg tijd hebben om van hun maaltijden te genieten. Door sauzen in deze papieren wegwerppotten te serveren, wordt het opruimen ook snel en gemakkelijk gemaakt, waardoor het personeel kostbare tijd bespaart voor andere taken. |
| Aantal per doos | 250 |
| Producttype | Sausbakjes |
| Inhoud | 5,9cl |
| Materiaal | Papier |
| Productmateriaal | Papier |
| Hoofdmateriaal | Papier |
| EAN / Barcode | 20648200228 |
| Gewicht | 80g |
| Bijpassende knopen | Hernieuwbaar vetvrij papiermateriaal is vriendelijker voor de planeet dan plastic |
| Unisex pasvorm | Het wegwerpontwerp bespaart tijd bij het schoonmaken na het onderhoud |
| Lange mouw | Gerolde randen geven de potten extra stevigheid |
| Klassieke pasvorm | Geschikt voor temperaturen tot 100°C |
| Extra gegevens 5 | Kan in diepvriezers worden gebruikt voor meer flexibiliteit bij de bereiding |
| Extra gegevens 6 | Potten kunnen zelfs worden gebruikt om kleine monsters te serveren |
| Extra gegevens 7 | Ideaal voor bruiloften, fastfoodrestaurants, buffetten en eetstalletjes |
| Thermometerzakje en borstzak | Kan worden gerecycled als het vrij is van zware vervuiling, waardoor afval niet op de stortplaats terechtkomt |
| Dubbele sluiting | Dankzij het gewaxte materiaal kunnen de potten sauzen lange tijd vasthouden zonder te lekken |
| Omgeslagen manchetten | Help portiegroottes onder controle te houden en voedselverspilling te verminderen |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Geschikt voor | Koude gerechten<multisep/>Warme gerechten |