
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gepatenteerd, verwijderbaar S-mes levert perfecte resultaten voor paté, deeg, fijnhakken van kruiden, blenden van soepen, verse broodkruimels en nog veel meer. Doorkijkdeksel.
| Brand | Robot Coupe |
| Productnaam | Robot Coupe R3 foodprocessor |
| Korte omschrijving | 650W. Capaciteit: 3.7L. Enkele snelheid en pulse. |
| Volledige omschrijving | Gepatenteerd, verwijderbaar S-mes levert perfecte resultaten voor paté, deeg, fijnhakken van kruiden, blenden van soepen, verse broodkruimels en nog veel meer. Doorkijkdeksel. |
| Producttype | Foodprocessors |
| Inhoud | 3,7L |
| Afmetingen | 40cm(h) x 21cm(b) x 32cm |
| Diepte | 320 |
| Hoogte | 400 |
| Breedte | 210 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 650 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 3665075007148 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 11,2kg |
| Bijpassende knopen | 3.7L RVS kom met handvat |
| Unisex pasvorm | Geschikt voor 5-30 deksels |
| Lange mouw | Metalen constructie |
| Klassieke pasvorm | Magnetisch veiligheidssysteem en motorrem |
| Extra gegevens 9 | Vrije Robot Coupé training beschikbaar voor alle Robot Coupé producten. Neem contact op met Robot Coupe na ontvangst van uw product. |
| Thermometerzakje en borstzak | Doorzichtige deksel voor hoge zichtbaarheid maakt tussentijds ingrediënten toevoegen mogelijk |
| Dubbele sluiting | Eenvoudige drukknopbediening |
| Omgeslagen manchetten | Krachtige inductiemotor |
| Kleur | Grijs |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |