
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dienbladen Afmeting: 40 x 30 cm
| Brand | Roltex |
| Productnaam | Roltex S-Plank 40 x 30 cm Bio Polyester Leisteen (10 stuks) |
| Korte omschrijving | Dienbladen Afmeting: 40 x 30 cm |
| Aantal per doos | 10 |
| Materiaal | Polyester |
| Productmateriaal | Polyester |
| EAN / Barcode | 5400825129071 |
| Gewicht | 1,1kg |
| Bijpassende knopen | Serie Stone |
| Unisex pasvorm | Gemaakt in Europa |
| Lange mouw | Afmeting: 40 x 30 cm |
| Thermometerzakje en borstzak | Na het reinigen droog opstapelen |
| Dubbele sluiting | Ecologisch |
| Omgeslagen manchetten | Intensief gebruik (hoog) |
| Kleur (CSV) | Grijs |