
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Serveerbladen Afmeting: 38 cm diameter
| Brand | Roltex |
| Productnaam | Roltex S-Plank diameter 38 cm Bio Polyester Vintage (5 stuks) |
| Korte omschrijving | Serveerbladen Afmeting: 38 cm diameter |
| Aantal per doos | 5 |
| Materiaal | Polyester |
| Productmateriaal | Polyester |
| EAN / Barcode | 5400825128593 |
| Gewicht | 1,04kg |
| Bijpassende knopen | Serie Wood |
| Unisex pasvorm | Gemaakt in Europa |
| Lange mouw | Afmeting: 38 cm diameter |
| Thermometerzakje en borstzak | Na het reinigen droog stapelen |
| Dubbele sluiting | Ecologisch |
| Omgeslagen manchetten | Intensief gebruik (hoog) |