
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Serveerplanken Afmeting: 40 x 20 cm
| Brand | Roltex |
| Productnaam | Roltex S-Plank Shape 40 x 20 cm Bio Polyester Eiken (10 stuks) |
| Korte omschrijving | Serveerplanken Afmeting: 40 x 20 cm |
| Aantal per doos | 10 |
| Materiaal | Polyester |
| Productmateriaal | Polyester |
| EAN / Barcode | 5400825128678 |
| Gewicht | 610g |
| Bijpassende knopen | Serie Wood |
| Unisex pasvorm | Gemaakt in Europa |
| Lange mouw | Afmeting: 40 x 20 cm |
| Thermometerzakje en borstzak | Na het reinigen droog stapelen |
| Dubbele sluiting | Ecologisch |
| Omgeslagen manchetten | Intensief gebruik (hoog) |
| Kleur (CSV) | Eiken |