
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een geweldige toevoeging aan elke professionele keuken, de Rowlett digitale soepketel is een innovatieve oplossing voor het verwarmen, vasthouden en serveren van tot tien liter warme vloeibare voedingsmiddelen. Dankzij de grote roestvrijstalen binnenpot kunt u met de Rowlett uw voedsel apart in de pot koken en deze vervolgens direct in de soepketel overbrengen voor het bewaren en serveren. Op deze manier hoeft u geen containers te wisselen, daardoor is er geen warmteverlies en minder afwas. Of u nu een gasfornuis, elektrisch of inductie gebruikt, de binnenpot is geschikt voor alle types fornuizen. Omdat het een droge hitte soepketel is, gebruikt de Rowlett geen waterbad, en hoeft dus niet gevuld of bijgevuld te worden - selecteer gewoon een temperatuur met behulp van het digitale bedieningspaneel en de Rowlett soepketel houdt de temperatuur betrouwbaar voor langere perioden vast. De digitale bedieningselementen zijn gebruiksvriendelijk en nauwkeurig. De Rowlett soepketel maakt serveren eenvoudig. Het scharnierende deksel en de lepeluitsparing maken het gemakkelijk om toegang te krijgen en de inhoud zonder gedoe te serveren. En als je klaar bent, is de hele eenheid eenvoudig schoon te maken.
| Brand | Rowlett |
| Productnaam | Rowlett 10Ltr Soepketel |
| Korte omschrijving | 450W. Droge hitte |
| Volledige omschrijving | Een geweldige toevoeging aan elke professionele keuken, de Rowlett digitale soepketel is een innovatieve oplossing voor het verwarmen, vasthouden en serveren van tot tien liter warme vloeibare voedingsmiddelen. Dankzij de grote roestvrijstalen binnenpot kunt u met de Rowlett uw voedsel apart in de pot koken en deze vervolgens direct in de soepketel overbrengen voor het bewaren en serveren. Op deze manier hoeft u geen containers te wisselen, daardoor is er geen warmteverlies en minder afwas. Of u nu een gasfornuis, elektrisch of inductie gebruikt, de binnenpot is geschikt voor alle types fornuizen. Omdat het een droge hitte soepketel is, gebruikt de Rowlett geen waterbad, en hoeft dus niet gevuld of bijgevuld te worden - selecteer gewoon een temperatuur met behulp van het digitale bedieningspaneel en de Rowlett soepketel houdt de temperatuur betrouwbaar voor langere perioden vast. De digitale bedieningselementen zijn gebruiksvriendelijk en nauwkeurig. De Rowlett soepketel maakt serveren eenvoudig. Het scharnierende deksel en de lepeluitsparing maken het gemakkelijk om toegang te krijgen en de inhoud zonder gedoe te serveren. En als je klaar bent, is de hele eenheid eenvoudig schoon te maken. |
| Producttype | Soepketels |
| Afmetingen | 41,8(h)cm |
| Diepte | 330 |
| Hoogte | 418 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Temperatuurbereik | +40°C tot +90°C |
| EAN / Barcode | 5050984766176 |
| Bijpassende knopen | Intuïtief digitaal bedieningspaneel |
| Unisex pasvorm | Instelbaar temperatuurbereik 40-90°C in stappen van 1°C |
| Lange mouw | Droge hitte - geen waterbad en geen vullen/afvoeren nodig |
| Klassieke pasvorm | Binnenpot geschikt voor alle fornuizen inclusief inductie |
| Extra gegevens 5 | Stijlvolle afwerking, ideaal voor klantgerichte ruimtes |
| Extra gegevens 6 | Eenvoudige plugin stroom - ideaal voor evenementencatering |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zwart & zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_gm819.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gm819.pdf |