
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geniet van aromatische versgemalen koffie met een druk op de knop met de stijlvolle Rowlett bonen-tot-kop koffiezetapparaat. Met maximaal zes aanpasbare drankopties en instelbare maalinstellingen biedt het Rowlett koffiezetapparaat je de flexibiliteit om elke keer de perfecte koffie te maken. Gebruik je eigen bonen - de 250g koffiebonencontainer levert de bonen aan een interne molen met vijf maalinstellingen. Of je nu de voorkeur geeft aan een fijnere of grovere maling, de keuze is aan jou. De melkcontainer voegt verdere flexibiliteit toe, waardoor je kunt genieten van heerlijke lattes of cappuccino's. En aangezien de melkcontainer afneembaar is, kun je deze in de koelkast bewaren om verspilling te verminderen wanneer dat nodig is. Het Rowlett bonen-tot-kop koffiezetapparaat is zeer gebruiksvriendelijk en bevat alarmen voor laag water- en koffiebonenniveau, evenals een eenvoudige automatische spoelfunctie voor eenvoudig schoonmaken.
| Brand | Rowlett |
| Productnaam | Rowlett Bean To Cup Coffee Machine |
| Korte omschrijving | Handmatige vulling 1,7 ltr watertank. 1,3 kW. 250g bonen capaciteit |
| Volledige omschrijving | Geniet van aromatische versgemalen koffie met een druk op de knop met de stijlvolle Rowlett bonen-tot-kop koffiezetapparaat. Met maximaal zes aanpasbare drankopties en instelbare maalinstellingen biedt het Rowlett koffiezetapparaat je de flexibiliteit om elke keer de perfecte koffie te maken. Gebruik je eigen bonen - de 250g koffiebonencontainer levert de bonen aan een interne molen met vijf maalinstellingen. Of je nu de voorkeur geeft aan een fijnere of grovere maling, de keuze is aan jou. De melkcontainer voegt verdere flexibiliteit toe, waardoor je kunt genieten van heerlijke lattes of cappuccino's. En aangezien de melkcontainer afneembaar is, kun je deze in de koelkast bewaren om verspilling te verminderen wanneer dat nodig is. Het Rowlett bonen-tot-kop koffiezetapparaat is zeer gebruiksvriendelijk en bevat alarmen voor laag water- en koffiebonenniveau, evenals een eenvoudige automatische spoelfunctie voor eenvoudig schoonmaken. |
| Afmetingen | 37(h) x 24,6(b) x 47,5(d)cm |
| Diepte | 475 |
| Hoogte | 370 |
| Breedte | 246 |
| Materiaal | RVS & ABS |
| Productmateriaal | RVS & ABS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5050984766565 |
| Gewicht | 13,2kg |
| Bijpassende knopen | Roestvrijstalen kopjeswarmer functie |
| Unisex pasvorm | Alarmen voor laag water- en koffiebonenniveau |
| Lange mouw | Aanpasbare dranken met 5 verstelbare maalinstellingen |
| Klassieke pasvorm | Maximale kophoogte: 13cm |
| Extra gegevens 5 | Automatisch melkschuimsysteem |
| Extra gegevens 6 | Gemakkelijk schoonmaken met automatische spoelfunctie |
| Extra gegevens 7 | 19 bar druk |
| Extra gegevens 8 | 6 drankopties met hete melk en heet water |
| Extra gegevens 9 | Afneembare 665ml melkcontainer |
| Thermometerzakje en borstzak | Drankopties: Espresso, Lungo, Americano, Cappuccino, Café Au Lait, Latte |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_gm947.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gm947.pdf |