
€ 15,23 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
RVS pincet met ronde punt voor meer controle bij het fijne werk.
| Brand | Clifton Food Range |
| Productnaam | RVS micro pincet met ronde punt 16cm |
| Korte omschrijving | 16cm |
| Volledige omschrijving | RVS pincet met ronde punt voor meer controle bij het fijne werk. |
| Producttype | Pincetten |
| Afmetingen | 16(l)cm |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5060460920121 |
| Gewicht | 30g |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |