
€ 23,10 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
RVS pincet met afgeronde punten voor het maken van complexe creaties.
| Brand | Clifton Food Range |
| Productnaam | RVS sushi pincet met ronde punt 20cm |
| Korte omschrijving | 20cm |
| Volledige omschrijving | RVS pincet met afgeronde punten voor het maken van complexe creaties. |
| Producttype | Pincetten |
| Afmetingen | 20(l)cm |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5060460920152 |
| Gewicht | 40g |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |