
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geavanceerde weegschaal met rubberen voetjes voor veiligheid en automatische uitschakelfunctie om de levensduur van de batterij te verlengen. Werkt op lichtnet of op batterijen.
| Brand | Salter |
| Productnaam | Salter weegschaal 120kg |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 120kg. Los display. |
| Volledige omschrijving | Geavanceerde weegschaal met rubberen voetjes voor veiligheid en automatische uitschakelfunctie om de levensduur van de batterij te verlengen. Werkt op lichtnet of op batterijen. |
| Producttype | Digitale weegschalen |
| Inhoud | 120kg |
| Afmetingen | 2,7(h)x38(b)x30(d)cm |
| Diepte | 300 |
| Hoogte | 27 |
| Breedte | 380 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5019856003221 |
| Gewicht | 3,9kg |
| Bijpassende knopen | Stevig, laag platform van geborsteld RVS, eenvoudig te reinigen |
| Unisex pasvorm | Met de tarra-knop berekent u het nettogewicht, zonder de verpakking |
| Lange mouw | Weergave in metrische of imperiale eenheden |
| Klassieke pasvorm | Batterij gaat langer mee dankzij de automatische uitschakeling |
| Extra gegevens 5 | Werkt op batterijen en netstroom |
| Extra gegevens 6 | Model: WS120 |
| Thermometerzakje en borstzak | Met 4 rubberen antislip voetjes |
| Dubbele sluiting | 1m kabel verbindt het platform met het display, die eenvoudig af te lezen is dankzij de grote cijfers |
| Omgeslagen manchetten | Met kunststof bevestiging zodat het display aan de muur of werktafel bevestigd kan worden |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fdo033+dp034+user+manual.pdf |