
€ 72,59 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Duurzame geëmailleerde bakplaten die gelijkmatig verwarmen.
| Brand | Schneider |
| Productnaam | Schneider geëmailleerde GN 1/1 bakplaat 6cm diep |
| Korte omschrijving | Afmeting: 6(h)x53(b)x32,5(d)cm |
| Volledige omschrijving | Duurzame geëmailleerde bakplaten die gelijkmatig verwarmen. |
| Producttype | Bakplaten |
| Afmetingen | 6(h) x 53(b)cm |
| Hoogte | 60 |
| Breedte | 530 |
| Materiaal | Geëmailleerd staal |
| Productmateriaal | Geëmailleerd staal |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| EAN / Barcode | 4028574299411 |
| Gewicht | 2,26kg |
| Bijpassende knopen | GN 1/1 - 6cm diep |
| Unisex pasvorm | 90° randen |
| Thermometerzakje en borstzak | Stalen plaat, aan beide kanten geëmailleerd (1mm dik) |
| Dubbele sluiting | Ideaal voor combi-stoomovens |
| Omgeslagen manchetten | Geschikt voor de bereiding van allerlei soorten producten |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |