
€ 33,26 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geperforeerde, aluminium bakplaten met siliconen coating. Eenvoudig te reinigen en duurzaam.
| Brand | Schneider |
| Productnaam | Schneider geperforeerde anti-kleef bakplaat 53x32,5cm |
| Korte omschrijving | CW321 | 53(b)x32,5(d)cm | GN 1/1 |
| Volledige omschrijving | Geperforeerde, aluminium bakplaten met siliconen coating. Eenvoudig te reinigen en duurzaam. |
| Producttype | Bakplaten |
| Afmetingen | 1(h) x 53(b) x 32,5(d)cm |
| Hoogte | 10 |
| Breedte | 325 |
| Materiaal | Aluminium |
| Productmateriaal | Aluminium |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| EAN / Barcode | 4028574815291 |
| Gewicht | 570g |
| Bijpassende knopen | GN 1/1 |
| Thermometerzakje en borstzak | Gemaakt van aluminium met 3mm gaatjes voor een perfecte geleiding |
| Dubbele sluiting | Open randen, 4 zijden van 45° |
| Omgeslagen manchetten | Rode siliconen coating |
| Kleur | Oranje |
| Kleur (CSV) | Oranje |