
€ 46,57 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geperforeerde, aluminium bakplaten met siliconen coating. Eenvoudig te reinigen en duurzaam.
| Brand | Schneider |
| Productnaam | Schneider geperforeerde anti-kleef bakplaat 60x40cm |
| Korte omschrijving | CW322 | 60(b)x40(d)cm | Bakkersformaat |
| Volledige omschrijving | Geperforeerde, aluminium bakplaten met siliconen coating. Eenvoudig te reinigen en duurzaam. |
| Producttype | Bakplaten |
| Afmetingen | 1(h) x 60(b) x 40(d)cm |
| Hoogte | 10 |
| Breedte | 400 |
| Materiaal | Aluminium |
| Productmateriaal | Aluminium |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| EAN / Barcode | 4028574815321 |
| Gewicht | 770g |
| Bijpassende knopen | Bakkersformaat |
| Thermometerzakje en borstzak | Gemaakt van aluminium met 3mm gaatjes voor een perfecte geleiding |
| Dubbele sluiting | Open randen, 4 zijden van 45° |
| Omgeslagen manchetten | Rode siliconen coating |
| Kleur | Oranje |
| Kleur (CSV) | Oranje |